Trener PływaniaZapisz się na nowy semestr

Zapisz się na nowy semestr

Dołącz na zajęcia nauki i doskonalenia pływania w semestrze 2023/2024, który rozpocznie się po Feriach! Zapraszamy na zajęcia nauki i doskonalenia pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu.

Zapraszamy na zajęcia nie tylko dzieci w wieku szkolno-przedszkolnym, ale i dorosłych oraz całe rodziny! W Szkole Pływania Trenerpływania.com nauczymy pływać każdego! Twój grafik jest mocno napięty, a sam chciałbyś wykorzystać produktywnie czas, który spędzasz w poczekalni czekając na swoje dziecko aż skończy zajęcia? Wykorzystaj go i wybierz ofertę rodzinną. Nauczymy mamę, tatę, ciocię, syna bądź córkę w jednym czasie. Warto już teraz zarezerwować miejsca, aby zapewnić sobie najdogodniejszy termin i lokalizację. Trenerpływania.com to zajęcia z wykwalifikowanymi instruktorami, fizjoterapeutami, trenerami i nauczycielami wychowania fizycznego z możliwością wygodnego zgłaszania nieobecności, elastycznym grafikiem instruktorów oraz prowadzeniem zajęć od poniedziałku do niedzieli.
Zadzwoń 613 072 019 / kontakt@trenerplywania.com

nauka pływania poznań 16

Kiedy rozpoczęły się zajęcia w nowym semestrze i do kiedy potrwają?

● Semestr zimowy rozpoczął się do 29.01.2023r.

Jak wybrać odpowiednie zajęcia dla dziecka lub siebie? Do wyboru masz:

  • zajęcia indywidualne od 4 r.ż. (wyjątkowo po lekcji próbnej przyjmujemy 3,5 letnie dzieci)
  • zajęcia indywidualne w parze (możliwość dobrania obcej osoby do pary)
  • zajęcia w grupie 3-osobowej (możliwość dołączenia obcych osób do grupy)
  • zajęcia rodzinne
  • rehabilitacja w wodzie

Aby zapisać się na zajęcia, wybierz odpowiedni basen, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Odezwiemy się wkrótce!

    Hello.