Pływaj z nami

Specjalne zajęcia lub kursy pływania dla dzieci i młodzieży w ferie zimowe.

Ferie zimowe to ostatni dzwonek, aby rozpocząć naukę pływania od podstaw tak, aby zdążyć przed wakacjami! Może przegapiłeś zapisy na semestr i nie znalazłeś dogodnego terminu dla siebie , jednak bardzo zależy Ci na dołączeniu do nas w semestrze letnim? Nic straconego! W ciągu dwóch tygodni pomożemy Ci nadrobić zaległości! Podczas ferii zimowych od 30.01.2023r. do 12.02.2023r. prowadzimy zajęcia indywidualne na kameralnym basenie w samym centrum Poznania. Kurs podczas ferii zimowych obejmuje 10 spotkań 45-minutowych z instruktorem w wybranych przez Ciebie terminach. Jeśli chcesz się dowiedzieć szczegółów skontaktuj się z nami, na pewno odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

01

Jakie są korzyści z pływania?

- Wzmocnienie mięśni i poprawa ruchomości stawów./ - Poprawa kondycji fizycznej i wytrzymałości./ - Aktywność o niskiej intensywności, łagodna dla stawów i kości./ - Poprawa zdrowia psychicznego i redukcja stresu./ - Możliwość utraty wagi./ - Dostępność dla osób w każdym wieku./ - Możliwość pływania przez cały rok./ - Bezpieczeństwo./
02

Czy systematyczność wpływa na jakość zajęć?

Warto, aby uczyć się pływać systematycznie, bo tylko wtedy można zobaczyć znaczące postępy. Dlatego sugerujemy, aby nasi kursanci uczęszczali na zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu. Najbardziej wytrwali na basenie są trzy razy w tygodniu.
03

Przyjemny czas z korzyścią dla zdrowia!

Pływanie to przyjemny sposób na spędzenie wolnego czasu i poprawienie swojej kondycji fizycznej. Jest to sport niskiej intensywności, co oznacza, że ​​jest łagodny dla stawów i kości, ale jednocześnie skuteczny w wzmacnianiu mięśni i poprawie ruchomości stawów. Pływanie pomaga również w zmniejszeniu stresu i poprawie nastroju, a także może pomóc w utracie wagi i zapobiegać chorobom serca i osteoporozie. Jest to sport dostępny dla osób w każdym wieku i można go uprawiać przez cały rok, dzięki basenom ogrzewanym. Pływanie to przyjemny sposób na spędzenie czasu z wieloma korzyściami dla zdrowia.

Zajęcia z pływania odbywają się w małych grupach

Pływaj z najlepszymi.

Zdrowie, bezpieczeństwo i nauka Poprzez zabawę

Doskonale wyszkolona kadra w spokojnej i przyjemnej atmosferze sprawi, że każdy uczestnik kursu pokona strach przed wodą i pozna różnorodne techniki pływania, tak aby mógł wybrać swoją ulubioną.

Dlaczego warto nam zaufać?

0lat
Doświadczeni Trenerzy
0
Osób nauczyliśmy pływać
0
Klientów poleca nas
Hello.