Rehabilitacja w wodzie Poznań

Pływaj z nami

Twój fizjoterapetua zalecił Tobie bądź Twojemu dziecku rehbilitację w wodzie? Twoje dziecko ma wady postawy, bądź potrzebuje opieki wykwalifikowanego fizjoterapeuty?

Świetnie, Trenerpływania.com oferuję usługę rehabilitacji w wodzie prowadzoną przez specjalistów. Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci w doborze instruktora-fizjoterapeuty. Masz dofinansowanie? Znakomicie! Zgłoś to przy pierwszej rozmowie z nami.

01

Jakie są korzyści z pływania?

- Wzmocnienie mięśni i poprawa ruchomości stawów./ - Poprawa kondycji fizycznej i wytrzymałości./ - Aktywność o niskiej intensywności, łagodna dla stawów i kości./ - Poprawa zdrowia psychicznego i redukcja stresu./ - Możliwość utraty wagi./ - Dostępność dla osób w każdym wieku./ - Możliwość pływania przez cały rok./ - Bezpieczeństwo./
02

Czy systematyczność wpływa na jakość zajęć?

Warto, aby uczyć się pływać systematycznie, bo tylko wtedy można zobaczyć znaczące postępy. Dlatego sugerujemy, aby nasi kursanci uczęszczali na zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu. Najbardziej wytrwali na basenie są trzy razy w tygodniu.
03

Przyjemny czas z korzyścią dla zdrowia!

Pływanie to przyjemny sposób na spędzenie wolnego czasu i poprawienie swojej kondycji fizycznej. Jest to sport niskiej intensywności, co oznacza, że ​​jest łagodny dla stawów i kości, ale jednocześnie skuteczny w wzmacnianiu mięśni i poprawie ruchomości stawów. Pływanie pomaga również w zmniejszeniu stresu i poprawie nastroju, a także może pomóc w utracie wagi i zapobiegać chorobom serca i osteoporozie. Jest to sport dostępny dla osób w każdym wieku i można go uprawiać przez cały rok, dzięki basenom ogrzewanym. Pływanie to przyjemny sposób na spędzenie czasu z wieloma korzyściami dla zdrowia.

Zajęcia z pływania odbywają się w małych grupach

Pływaj z najlepszymi.

Zdrowie, bezpieczeństwo i nauka Poprzez zabawę

Doskonale wyszkolona kadra w spokojnej i przyjemnej atmosferze sprawi, że każdy uczestnik kursu pokona strach przed wodą i pozna różnorodne techniki pływania, tak aby mógł wybrać swoją ulubioną.

Dlaczego warto nam zaufać?

0lat
Doświadczeni Trenerzy
0
Osób nauczyliśmy pływać
0
Klientów poleca nas

Dlaczego Rehabilitacja w Wodzie jest tak skuteczna? Woda jest naturalnym środowiskiem, które sprzyja odnowie naszego ciała. Odpowiednio dobrana rehabilitacja w wodzie w Poznaniu pomaga pacjentom nie tylko w szybszym powrocie do sprawności, ale także w zwiększeniu ogólnej wydolności organizmu. Wodne masaże, ćwiczenia oraz specjalistyczne terapie to tylko nieliczne elementy skomplikowanego procesu rehabilitacyjnego, który odbywa się pod okiem doświadczonych specjalistów.

Zajęcia rehabilitacyjne na basenie – dla kogo?

Rehabilitacja w wodzie nie ma ograniczeń wiekowych i przynosi korzyści każdemu!

 ∙ Dziecispecjalne zajęcia rehabilitacyjne na basenie w Poznaniu dla najmłodszych pomagają w walce z wieloma schorzeniami oraz zaburzeniami ruchowymi. Dzieci uczą się także, jak poruszać się w wodzie, co jest doskonałym wstępem do nauki pływania w Poznaniu.

 ∙ Dorośli – prowadzimy lekcje dla tych, którzy borykają się z problemami bólowymi kręgosłupa, stawów czy innych części ciała. Rehabilitacja w basenie w Poznaniu stawia na indywidualne podejście, oferując terapie dostosowane do potrzeb każdego pacjenta.

 ∙ Seniorzy – woda działa odprężająco, łagodzi bóle i wspomaga leczenie wielu schorzeń, typowych dla starszego wieku.

Specjalne programy dla najmłodszych – rehabilitacja w wodzie dla dzieci

Dzieci wymagają szczególnej uwagi, zwłaszcza kiedy mówimy o ich zdrowiu i rozwoju. Dlatego w naszej ofercie znajdują się programy przygotowane właśnie dla nich.

∙ Specjalistyczne ćwiczenia dostosowane do wieku i potrzeb dziecka.

∙ Gry i zabawy wodne, które uczą podstawowych umiejętności w wodzie.

∙ Programy skierowane na poprawę koordynacji ruchowej i równowagi.

∙ Zajęcia w małych grupach pod okiem wykwalifikowanego personelu.

Dla tych, którzy chcą kontynuować naukę pływania lub zacząć od podstaw, polecamy także indywidualną naukę pływania w Poznaniu oraz voucher na naukę pływania, który może być doskonałym prezentem dla bliskich.

Woda to nie tylko relaks i odpoczynek, ale przede wszystkim naturalne wsparcie dla Twojego ciała. Spróbuj sam/a i przekonaj się, jak zajęcia w wodzie wpływają na zdrowie!

Hello.