Kurs na instruktora pływania Poznań

Szkol się z praktykami!

Dołącz do intensywnego kursu instruktorskiego i zdobądź możliwość odbycia stażu w jednej z największych szkół pływania w Poznaniu!

Kurs instruktora pływania Poznań to właśnie to, czego szukasz? Mamy dla Ciebie propozycję! Zapraszamy na kurs instruktorski w samym centrum stolicy Wielkopolski w Fabryce Formy Posnania. Nasz intensywny kurs weekendowy pozwoli Ci zdobyć niezbędne uprawnienia.

Kurs na instruktora pływania – szczegółowe informacje

Uzyskane dokumenty:

Komplet uprawnień instruktorskich obejmuje legitymację Instruktora pływania oraz certyfikat. Uzyskując uprawnienia instruktor pływania, zyskujesz możliwość udokumentowanej pracy na basenach w całej Europie.

Nowoczesny program szkolenia:

Nasz autorski program szkoleniowy pozwoli Ci zdobyć wiedzę nie tylko merytoryczną, ale i praktyczną od szkoleniowców, trenerów czy też byłych zawodników, którzy od lat prowadzą zajęcia z wysoką skutecznością. Jest to odpowiedź na rosnące oczekiwania pracodawców oraz klientów, w praktyczny sposób nauczymy Cię nie tylko jak uczyć, ale jak rozmawiać z klientami, w jaki sposób poradzić sobie z problemami wynikającymi z błędów nawykowych podopiecznych. Jak zaplanować proces nauczania, aby był najskuteczniejszy, jak zmodyfikować plan nauczania i dostosować go do potrzeb. Wszystko odbędzie się podczas trzech spotkań weekendowych sobota-niedziela, dzięki temu będziesz mógł zdobyć wiedzę jednocześnie nie zaniedbując codziennych obowiązków. Kurs instruktora pływania Poznań to ogromna szansa dla każdego, kto chce rozwinąć skrzydła w obszarze nauczania sportowego.

Harmonogram szkolenia na instruktora:

Pierwszy zjazd:

Pierwszy blok:
• teoria pływania, podstawowe pojęcia
• historia pływania
• podstawowe zasady dydaktyczne przydatne na zajęciach
• tok ,,nauki od podstaw”
• tendencje nauczania pływania w Polsce
• podstawowe obowiązki instruktora pływania

Drugi blok:
• oswajanie z wodą i asekuracja w teorii i praktyce
• nauczanie podstawowych elementów lokomocyjnych w wodzie

Drugi zjazd:

metodyka nauczania kraula na grzbiecie i piersiach
od techniki elementarnej aż do ukierunkowanej
ćwiczenia na lądzie przydatne do pracy z klientami
podstawowe zasady obsługi klienta
lęk przed wodą jak go pokonać

Trzeci zjazd:

• metodyka nauczania stylu klasycznego i motylkowego
• nauczanie startów i nawrotów
• elementy treningu pływackiego, co później?

Kurs dla pasjonatów!

Kurs instruktora pływania w Poznaniu to niepowtarzalna okazja dla pasjonatów wody i sportu. Dlaczego? Możesz przekształcić swoją miłość do pływania w satysfakcjonującą i wartościową karierę. Jeśli zawsze fascynował cię świat wody, a jednocześnie masz zamiłowanie do dzielenia się wiedzą i pomagania innym, kurs na instruktora pływania jest dla Ciebie. Celem tego wszechstronnego programu jest zapewnienie kompleksowego przygotowania do bycia kompetentnym i pewnym siebie instruktorem pływania.

Zalety kursu instruktora pływania w Poznaniu

Nasz kurs instruktora pływania oferuje wiele korzyści. To wiedza od profesjonalistów – efekt współpracy z doświadczonymi instruktorami pływania, którzy przekażą Ci praktyczne umiejętności i teoretyczne podstawy, by stać się skutecznym nauczycielem. Kiedy zrobisz kurs, możesz rozpocząć nauczanie. W ramach naszej szkoły oferujemy zajęcia indywidualne, które pozwalają na jeszcze głębsze poznanie potrzeb ucznia i dostosowanie nauki do jego tempa oraz umiejętności. Nauka pływania Poznań może być dostosowana do każdego, kto pragnie osiągnąć sukces w nauce pływania. Jako instruktor/ka to właśnie Ty możesz stać na czele tych sukcesów!

Szkolenie na instruktora pływania to początek Twojej kariery

Nasze szkolenie na instruktora pływania w Poznaniu jest stworzone tak, aby zapewnić Ci wszechstronne i dogłębne przygotowanie do kariery instruktora. Poznasz nie tylko techniczne aspekty pływania, ale także zdobędziesz umiejętności pedagogiczne i zarządzania grupą, które są niezbędne w pracy z uczniami o różnym poziomie zaawansowania. Jesteś zainteresowany/a? Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź też: voucher na naukę pływania w Poznaniu i dowiedz się więcej o naszej szkole pływania.

Szkolenia dla instruktorów Poznań

Zapytaj o szkolenie dla instruktorów nauki pływania

  Zajęcia z pływania odbywają się w małych grupach

  Pływaj z najlepszymi.

  Zdrowie, bezpieczeństwo i nauka Poprzez zabawę

  Doskonale wyszkolona kadra w spokojnej i przyjemnej atmosferze sprawi, że każdy uczestnik kursu pokona strach przed wodą i pozna różnorodne techniki pływania, tak aby mógł wybrać swoją ulubioną.

  Dlaczego warto nam zaufać?

  0lat
  Doświadczeni Trenerzy
  0
  Osób nauczyliśmy pływać
  0
  Klientów poleca nas
  Hello.