Nauka pływania dla niemowląt Poznań

Nauka pływania dla niemowląt Poznań jest tym, czego szukasz? Zapraszamy do naszej szkoły! Im młodsze dziecko, tym większa szansa na to, że szybciej nauczy się pływać. Właśnie dlatego oferowana przez nas nauka pływania dla niemowląt to oferta przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach. Jeśli chcecie już od pierwszego roku życia oswajać dziecko z wodą, możecie to zrobić. Dla niemowląt kontakt z wodą jest okazją do zabawy, ale też rozwoju koordynacji ruchowej. Przekonaj się, że zajęcia na basenie pomogą zaszczepić w maluszku zamiłowanie do pływania!

Pływaj z nami

Zajęcia na basenie dla niemowląt Poznań

Proponowana w ofercie nauka pływania Poznań niezależnie od uczestników prowadzona jest przez doświadczonych i empatycznych instruktorów. Doskonale wiemy, że bezpieczeństwo dzieci to dla rodziców priorytet, dlatego my również stawiamy go na pierwszym miejscu. W naszej szkole dostępne są oferty zajęć grupowych, ale proponowana jest także indywidualna nauka pływania Poznań, gdzie uwaga będzie w pełni skupiona na jednym dziecku. Zajęcia na basenie dla niemowląt to na początku oswajanie z wodą i czerpanie przyjemności z ruchu w wodzie.

Co jest ważne?

  • Bezpieczne otoczenie
  • Regularność
  • Oswajanie strachu
  • Lekcja wprowadzająca
  • Technika pływania
  • Oddech
01

Jakie są korzyści z pływania?

- Wzmocnienie mięśni i poprawa ruchomości stawów./ - Poprawa kondycji fizycznej i wytrzymałości./ - Aktywność o niskiej intensywności, łagodna dla stawów i kości./ - Poprawa zdrowia psychicznego i redukcja stresu./ - Możliwość utraty wagi./ - Dostępność dla osób w każdym wieku./ - Możliwość pływania przez cały rok./ - Bezpieczeństwo./
02

Czy systematyczność wpływa na jakość zajęć?

Warto, aby uczyć się pływać systematycznie, bo tylko wtedy można zobaczyć znaczące postępy. Dlatego sugerujemy, aby nasi kursanci uczęszczali na zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu. Najbardziej wytrwali na basenie są trzy razy w tygodniu.
03

Przyjemny czas z korzyścią dla zdrowia!

Pływanie to przyjemny sposób na spędzenie wolnego czasu i poprawienie swojej kondycji fizycznej. Jest to sport niskiej intensywności, co oznacza, że ​​jest łagodny dla stawów i kości, ale jednocześnie skuteczny w wzmacnianiu mięśni i poprawie ruchomości stawów. Pływanie pomaga również w zmniejszeniu stresu i poprawie nastroju, a także może pomóc w utracie wagi i zapobiegać chorobom serca i osteoporozie. Jest to sport dostępny dla osób w każdym wieku i można go uprawiać przez cały rok, dzięki basenom ogrzewanym. Pływanie to przyjemny sposób na spędzenie czasu z wieloma korzyściami dla zdrowia.

Zajęcia z pływania odbywają się w małych grupach

Pływaj z najlepszymi.

Zdrowie, bezpieczeństwo i nauka Poprzez zabawę

Doskonale wyszkolona kadra w spokojnej i przyjemnej atmosferze sprawi, że każdy uczestnik kursu pokona strach przed wodą i pozna różnorodne techniki pływania, tak aby mógł wybrać swoją ulubioną.

Dlaczego warto nam zaufać?

0lat
Doświadczeni Trenerzy
0
Osób nauczyliśmy pływać
0
Klientów poleca nas

Szkoła pływania dla niemowląt i starszych dzieci

Pływanie dla niemowląt jest tak samo korzystne i bezpieczne jak w przypadku dorosłych osób. Przygotowaliśmy również kurs dla starszych dzieci. Oprócz tego na basenach prowadzona jest rehabilitacja w wodzie Poznań, dlatego jeśli fizjoterapeuta zalecił Twojemu dziecku zajęcia na pływalni, warto zapisać się do nas.

Voucher na naukę pływania

Polecamy również voucher na naukę pływania Poznań. Chcesz zrobić komuś świetny i jednocześnie nietypowy prezent? Voucher na kurs jest właśnie taką opcją. Pływanie wzmacnia mięśnie, podnosi wydolność organizmu, poprawia samopoczucie i relaksuje. Sprezentowanie zajęć na basenie jest wyrazem troski o zdrowie i wsparciem w treningach bliskiej osoby.

Hello.