Nauka pływania dla niemowląt Poznań

Im młodsze dziecko, tym większa szansa na to, że szybciej nauczy się pływać. Dlatego oferowana przez nas nauka pływania dla niemowląt Poznań to oferta przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach. Jeśli chcecie już od pierwszego roku życia oswajać dziecko z wodą, to będziecie mogli o to zadbać.

Pływaj z nami

Zajęcia na basenie dla niemowląt Poznań

Co jest ważne?

  • Bezpieczne otoczenie
  • Regularność
  • Oswajanie strachu
  • Lekcja wprowadzająca
  • Technika pływania
  • Oddech
01

Jakie są korzyści z pływania?

- Wzmocnienie mięśni i poprawa ruchomości stawów./ - Poprawa kondycji fizycznej i wytrzymałości./ - Aktywność o niskiej intensywności, łagodna dla stawów i kości./ - Poprawa zdrowia psychicznego i redukcja stresu./ - Możliwość utraty wagi./ - Dostępność dla osób w każdym wieku./ - Możliwość pływania przez cały rok./ - Bezpieczeństwo./
02

Czy systematyczność wpływa na jakość zajęć?

Warto, aby uczyć się pływać systematycznie, bo tylko wtedy można zobaczyć znaczące postępy. Dlatego sugerujemy, aby nasi kursanci uczęszczali na zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu. Najbardziej wytrwali na basenie są trzy razy w tygodniu.
03

Przyjemny czas z korzyścią dla zdrowia!

Pływanie to przyjemny sposób na spędzenie wolnego czasu i poprawienie swojej kondycji fizycznej. Jest to sport niskiej intensywności, co oznacza, że ​​jest łagodny dla stawów i kości, ale jednocześnie skuteczny w wzmacnianiu mięśni i poprawie ruchomości stawów. Pływanie pomaga również w zmniejszeniu stresu i poprawie nastroju, a także może pomóc w utracie wagi i zapobiegać chorobom serca i osteoporozie. Jest to sport dostępny dla osób w każdym wieku i można go uprawiać przez cały rok, dzięki basenom ogrzewanym. Pływanie to przyjemny sposób na spędzenie czasu z wieloma korzyściami dla zdrowia.

Zajęcia z pływania odbywają się w małych grupach

Pływaj z najlepszymi.

Zdrowie, bezpieczeństwo i nauka Poprzez zabawę

Doskonale wyszkolona kadra w spokojnej i przyjemnej atmosferze sprawi, że każdy uczestnik kursu pokona strach przed wodą i pozna różnorodne techniki pływania, tak aby mógł wybrać swoją ulubioną.

Dlaczego warto nam zaufać?

0lat
Doświadczeni Trenerzy
0
Osób nauczyliśmy pływać
0
Klientów poleca nas

Nauka pod okiem doświadczonych instruktorów

Proponowana w ofercie nauka pływania Poznań niezależnie od uczestników prowadzona jest przez doświadczonych instruktorów. W przypadku niemowlaków jest o tyle istotne, że rodzice oczekują najwyższego poziomu bezpieczeństwa w trakcie zajęć. Instruktorzy, którzy u nas pracują, są w stanie to zagwarantować. Dostępne są oferty zajęć grupowych, jednak proponowana jest także indywidualna nauka pływania Poznań, gdzie uwaga będzie w pełni skupiona na jednym dziecku. Wtedy również szansa na szybkie efekty nauki pływania będzie znacznie większa. Wybór zostawiamy rodzicom, w każdym przypadku jednak zadbamy o to, by dziecko czuło się w wodzie komfortowo i bezpiecznych warunkach uczyło się pływać.

Voucher na naukę pływania dla niemowląt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nie tylko tych, którzy chcą uczyć się pływać. Można u nas kupić voucher na naukę pływania Poznań. To świetny pomysł na wyróżniający się, nietypowy prezent. Pływanie to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, doskonała inwestycja w rozwój fizyczny. W ofercie, którą proponujemy, jest jednak nie tylko nauka pływania. Oferujemy także inne formy spędzania czasu na basenie, w tym rehabilitacja w wodzie w Poznaniu. Oferta dla tych, którzy zmagają się z wadami postawy. Czas spędzony w wodzie, na wykonywaniu różnych ćwiczeń to szansa na to, by zadbać o postawę, skorygować wady i uniknąć ich pogłębiania.

Hello.