Nauka pływania dla dzieci Poznań

Pływaj z nami

Szkoła pływania dla dzieci Poznań

Co jest ważne?

  • Bezpieczne otoczenie
  • Regularność
  • Oswajanie strachu
  • Lekcja wprowadzająca
  • Technika pływania
  • Oddech
01

Jakie są korzyści z pływania?

- Wzmocnienie mięśni i poprawa ruchomości stawów./ - Poprawa kondycji fizycznej i wytrzymałości./ - Aktywność o niskiej intensywności, łagodna dla stawów i kości./ - Poprawa zdrowia psychicznego i redukcja stresu./ - Możliwość utraty wagi./ - Dostępność dla osób w każdym wieku./ - Możliwość pływania przez cały rok./ - Bezpieczeństwo./
02

Czy systematyczność wpływa na jakość zajęć?

Warto, aby uczyć się pływać systematycznie, bo tylko wtedy można zobaczyć znaczące postępy. Dlatego sugerujemy, aby nasi kursanci uczęszczali na zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu. Najbardziej wytrwali na basenie są trzy razy w tygodniu.
03

Przyjemny czas z korzyścią dla zdrowia!

Pływanie to przyjemny sposób na spędzenie wolnego czasu i poprawienie swojej kondycji fizycznej. Jest to sport niskiej intensywności, co oznacza, że ​​jest łagodny dla stawów i kości, ale jednocześnie skuteczny w wzmacnianiu mięśni i poprawie ruchomości stawów. Pływanie pomaga również w zmniejszeniu stresu i poprawie nastroju, a także może pomóc w utracie wagi i zapobiegać chorobom serca i osteoporozie. Jest to sport dostępny dla osób w każdym wieku i można go uprawiać przez cały rok, dzięki basenom ogrzewanym. Pływanie to przyjemny sposób na spędzenie czasu z wieloma korzyściami dla zdrowia.

Zajęcia z pływania odbywają się w małych grupach

Pływaj z najlepszymi.

Zdrowie, bezpieczeństwo i nauka Poprzez zabawę

Doskonale wyszkolona kadra w spokojnej i przyjemnej atmosferze sprawi, że każdy uczestnik kursu pokona strach przed wodą i pozna różnorodne techniki pływania, tak aby mógł wybrać swoją ulubioną.

Dlaczego warto nam zaufać?

0lat
Doświadczeni Trenerzy
0
Osób nauczyliśmy pływać
0
Klientów poleca nas

Pływanie to świetny sposób na zdrowy kręgosłup i dobrą kondycję. Dlatego oferowana przez nas nauka pływania dla dzieci Poznań to szansa, by od najmłodszych lat wszczepić dzieciom chęć do spędzania czasu w wodzie. Jeśli więc interesuje Cię nauka pływania w Poznaniu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Profesjonalna oferta i doświadczeni instruktorzy

Oferowana u nas indywidualna nauka pływania Poznań to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Jeśli zależy Ci na tym, by dziecko było w pełni zaopiekowane, a nauka przyniosła szybkie efekty, to będzie najlepsze rozwiązanie.

Dla tych, którzy chcą zaszczepić dziecku chęć pływania, można także wybrać ofertę zajęć grupowych. To propozycja oferowana również tym, którzy dysponują mniejszym budżetem. 

W szkole pracują wyłącznie profesjonalni instruktorzy, którzy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi. Z tego względu, będą w stanie tak poprowadzić zajęcia, by dzieci nie obawiały się wody, a nauka przebiegała efektywnie.

Zajęcia w wodzie – nie tylko nauka pływania

W ofercie dostępna jest oferta nauki pływania dla najmłodszych. Dlatego zainteresowanym proponujemy również voucher na naukę pływania Poznań. To świetne rozwiązanie, dla tych którzy szukają pomysłu na prezent. Warto zapewnić dziecku aktywność fizyczną, zadbać o prawidłowy rozwój postawy. W ofercie znajdziesz jednak nie tylko naukę pływania, proponujemy również takie zajęcia jak rehabilitacja w wodzie Poznań. Skierowane są do tych dzieci, które zmagają się z rozwijającą się wadą postawy.

Zostań z nami instruktorem pływania

Doświadczenie, które zdobyliśmy, pozwoliło nie tylko stworzyć propozycję dla tych, którzy chcą zacząć pływać. Jeśli to ty chcesz uczyć innych, również możesz na nas liczyć. Oferujemy bowiem kurs instruktora pływania Poznań, na którym przygotujesz się do pracy z innymi i zdobędziesz uprawnienia, które pozwolą, byś to ty zaczął uczyć pływania.


Hello.