Nauka pływania dla dorosłych Poznań

Pływaj z nami

Kurs pływania dla dorosłych Poznań

Co jest ważne?

  • Bezpieczne otoczenie
  • Regularność
  • Oswajanie strachu
  • Lekcja wprowadzająca
  • Technika pływania
  • Oddech
01

Jakie są korzyści z pływania?

- Wzmocnienie mięśni i poprawa ruchomości stawów./ - Poprawa kondycji fizycznej i wytrzymałości./ - Aktywność o niskiej intensywności, łagodna dla stawów i kości./ - Poprawa zdrowia psychicznego i redukcja stresu./ - Możliwość utraty wagi./ - Dostępność dla osób w każdym wieku./ - Możliwość pływania przez cały rok./ - Bezpieczeństwo./
02

Czy systematyczność wpływa na jakość zajęć?

Warto, aby uczyć się pływać systematycznie, bo tylko wtedy można zobaczyć znaczące postępy. Dlatego sugerujemy, aby nasi kursanci uczęszczali na zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu. Najbardziej wytrwali na basenie są trzy razy w tygodniu.
03

Przyjemny czas z korzyścią dla zdrowia!

Pływanie to przyjemny sposób na spędzenie wolnego czasu i poprawienie swojej kondycji fizycznej. Jest to sport niskiej intensywności, co oznacza, że ​​jest łagodny dla stawów i kości, ale jednocześnie skuteczny w wzmacnianiu mięśni i poprawie ruchomości stawów. Pływanie pomaga również w zmniejszeniu stresu i poprawie nastroju, a także może pomóc w utracie wagi i zapobiegać chorobom serca i osteoporozie. Jest to sport dostępny dla osób w każdym wieku i można go uprawiać przez cały rok, dzięki basenom ogrzewanym. Pływanie to przyjemny sposób na spędzenie czasu z wieloma korzyściami dla zdrowia.

Zajęcia z pływania odbywają się w małych grupach

Pływaj z najlepszymi.

Zdrowie, bezpieczeństwo i nauka Poprzez zabawę

Doskonale wyszkolona kadra w spokojnej i przyjemnej atmosferze sprawi, że każdy uczestnik kursu pokona strach przed wodą i pozna różnorodne techniki pływania, tak aby mógł wybrać swoją ulubioną.

Dlaczego warto nam zaufać?

0lat
Doświadczeni Trenerzy
0
Osób nauczyliśmy pływać
0
Klientów poleca nas

W każdym wieku można wejść do wody i zacząć uczyć się pływać. Właśnie dlatego przygotowana oferta to nauka pływania dla dorosłych. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z wodą, u nas będziesz mógł to zrobić, pod okiem doświadczonych instruktorów.

Nauka pływania dla dorosłych w Poznaniu

Nauka pływania Poznań skierowana jest do osób dorosłych, które do tej pory nie nauczyły się pływać. Pracujemy zarówno z tymi, którzy w ogóle nie potrafią pływać, jak i tymi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Pod okiem doświadczonych instruktorów będziecie mogli udoskonalać swoje umiejętności. Jeśli oczekujecie szybkich efektów, dobrym wyborem będzie dostępna w ofercie indywidualna nauka pływania Poznań. W trakcie takich zajęć indywidualnie pracuje się z instruktorem, który poświęca się kursantowi i dzięki temu szybciej można wypracować zadowalające efekty.

Pomysł na prezent – kup voucher na naukę pływania

Ciekawą propozycją będzie również voucher na naukę pływania Poznań. Jeśli nie wiesz, co podarować bliskiej osobie to taki voucher może się okazać strzałem w dziesiątkę. Dostępne są kupony na 4 lub 10 lekcji w zależności od oczekiwań kupującego. Możesz sięgnąć nie tylko po ofertę nauki pływania, ale również po taką opcję jak rehabilitacja w wodzie PoznańObecnie, gdy większość ludzi pracuje przy komputerze, kręgosłup na pewno doceni wodną rehabilitację, ponieważ przyniesie mu ulgę.

Dołącz do nas jako instruktor pływania

Udało się przygotować ofertę nie tylko dla tych, którzy chcą nauczyć się pływać. Posiadamy doświadczony zespół i stale chcemy się rozwijać, zwiększać ilość pracujących u nas nauczycieli. Dlatego proponujemy również kurs instruktora pływania Poznańna którym będzie się można przygotować do tego, by kiedyś samemu innych uczyć pływania.

Hello.